Sukces naszych uczniów w konkursie ortograficznym
13 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Gminnym Konkursie Ortograficznym w Daleszycach. Konkurencja byla ogromna ok. 40 uczestnikow kl. IV-VIII oraz ok. 20 kl. I-III.
Amelia i Igor zajęli III miejsce odpowiednio w swoich kategoriach BRAWO!
Ostatnie wpisy
  • Egzamin Ósmoklasisty 2026
    2026-05-15 07:59:00

  • VI Świętokrzyska Olimpiada Łamigłówek
    2026-05-15 07:53:00