Nasi uczniowie w półfinale VI Świętokrzyskiej Olimpiady Łamigłówek!
Dziś, 31.03, uczniowie klasy 3 – Antoni Rubak, Liliana Łodej oraz Gabriela Pasik – wzięli udział w półfinałowych eliminacjach wojewódzkich VI Świętokrzyskiej Olimpiady Łamigłówek.
Uczestnicy zmierzyli się z różnorodnymi zadaniami logicznymi i łamigłówkami wymagającymi sprytu i nieszablonowego myślenia. Konkurs rozwija kreatywność, uczy strategii rozwiązywania problemów oraz współpracy.


