W dniach od 14-16.04.2025 odbył się Kiermasz Wielkanocny, pieniądze z niego zebrane zostały przekazane  na leczenie Wiktorii Kępy- dziewczynki chorej na Zespół Retta. Dziękujęmy wszystkim za okazaną pomoc. 

Ostatnie wpisy
  • Egzamin Ósmoklasisty 2026
    2026-05-15 07:59:00

  • VI Świętokrzyska Olimpiada Łamigłówek
    2026-05-15 07:53:00